Ресторан «Колиба» має свою сорокарічну історію, збудований із круглого бруса, екологічно чистої карпатської ялини.

Це найстарший ресторан Трускавця розміщений в мальовничому лісовому куточку на околиці міста. Свіже повітря,спів лісових пташок та якісне обслуговування додадуть Вам гарного настрою та незабутнього проведеного часу.

Відпочинок буде приємним та незабутнім. Дерево завдяки своїм властивостям було колись основним будівельним матеріалом. Та через його недовговічність більшість давніх споруд зникла, і при вивченні історії дерев’яної архітектури дослідники здебільшого спираються на свідчення історичних джерел, а також на невелику кількість збережених пам’яток 18-19 ст., меншою мірою – 15-17 ст.

Перлини дерев’яної архітектури сягають витоків українства.

Дерево дарує людям тепло, наближує до природи і піддається найвищій мистецькій обробці.

Затишний ресторан, виконаний в українському стилі ідеально підійде як для сімейних обідів, так і для гучних зустрічей з друзями.

У теплу пору року до Ваших послуг також комфортні альтанки, розташовані у дворі комплексу. У прохолодні пору Ви можете загрітись біля каміну на дровах в одному із залів нашого ресторану.

Ресторан «Kolyba» надає багатий вибір меню з традиційної української або європейської кухні. Бар нашого ресторану запропонує Вам алкогольні і безалкогольні напої на будь-який смак, а кухарі потурбуються про кулінарні шедеври на замовлення кожного гостя.

Персонал ресторану «Kolyba» з радістю допоможе Вам організувати незабутнє свято — день народження, банкет, діловий фуршет, розписка, святковий ювілей, корпоративну вечірку і навіть весілля — в залі або на свіжому повітрі, здивувавши гостей приємною атмосферою, смачним меню та європейським сервісом.